Golvpost 2 Nivåer 4 fack
Golvpost i 2 våningar med 4 fack för 8 uttag..
Mycket robust utförande som tål att sparkas på, t ex under ett konferensbord.
Kan monteras fristående med anslutning underifrån eller med anslutning via golvkanal.
|
| Grundinfo | |
|---|---|
| E-nr | 1170640 |
| Art-nr | 84050822 |
| Varumärke | ELIT |
| Dokument | |
|---|---|
| Monteringsanvisning | |
| Produktblad | |
| Tillbehör | |||
|---|---|---|---|
| Blindlock 22,5mm slät vit |
|
||
| Blindlock 45mm slät vit |
|
||
| Dataram Actassi / Lexcom vit |
|
||
| Dataram Keyst Enkel svart |
|
||
| Dataram Keystone Dubb svart |
|
||
| Dataram Keystone Dubb vit |
|
||
| Golvkanal alu 130x18 slät |
|
||
| Golvkanal alu 85x18 slät |
|
||
| Golvpost Sockel 3x85 1x130 |
|
||
| Golvpost Sockel 4x85 |
|
||
| Golvpost Vandalsäkert lock |
|
||
| HDMI Ram+Don Hona-Hona vit |
|
||
| Ram VGA/HDMI/USB 22,5mm vit |
|
||
| USB ladd 1xC 3A 45x22,5 vit |
|
||
| USB ladd Dubbel 2,1A vit |
|
||
| USB ladd Dubbel A&C 4,2A svart |
|
||
| USB ladd Dubbel A&C 4,2A vit |
|
||
| Uttag 1-vägs 230V skruv vit |
|
||
| Specifikation | |
|---|---|
| Antal inbyggnadsapparater | 4 |
| Antal inbyggnadsbara apparater, framsida | 2 |
| Antal inbyggnadsbara apparater, baksida | 2 |
| Modell/Utförande | Vertikal |
| Färg | Övrigt |
| Lämplig för standard kopplingsutrustning | Ja |
| Lämplig för våtrengöring | Nej |
| Material | Övrigt |
| Ytskydd | Anodiserad/Eloxerad |
| Längd | 133 mm |
| Bredd | 128 mm |
| Höjd | 130 mm |

















