Laddstolpe ES323-3EM
Laddstolpe ES323-3EM med 4x230V avsäkrade uttag.
Laddstation / laddstolpe ES323-EM för elcyklar, elsparkcyklar m.m. för inom- och
utomhusbruk. Höljet och bottenplattan är tillverkade av massivt, blästrat rostfritt stål.
Apparatplattan är tillverkad av rostfritt stål, lackad ljusgrå.
|
| Grundinfo | |
|---|---|
| Art-nr | 22728036 |
| Varumärke | ELIT |
| Dokument | |
|---|---|
| Produktblad | |
| Specifikation | |
|---|---|
| Uttag | 4x230V uttag |
| Säkring | 4x Jordfelsbrytare, 16A, 0,03A, 2-pol |
| IP klass | IP44 |
| Dimension | Ø210x700mm |
| Material | Rostfritt stål, blästrad |
| Färg | Lackad ljusgrå |