
Golvkanal alu 240x34 slät
Golvkanal i aluminium, med slät ovansida. Rymmer rör o dyl upp till Ø30mm i 4 separata fack. 240x34mm, längd 2m.
Listen är 2 delad, underdelen skruvas eller limmas mot underlaget, överdelen snäpps fast.
|
| Grundinfo | |
|---|---|
| E-nr | 1178008 |
| Art-nr | TF11193/8 |
| Varumärke | ELIT |
| Specifikation | |
|---|---|
| Bredd | 240 mm |
| Höjd | 34 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Antal kanaler | 4 |
| Material | Aluminium |
| Färg | Grå |
| Halogenfri | Ja |