
Bordspelare 4el 2xcat6
Färdigkopplad med 4 el, 2xcat6 data 2m anslutningskabel. Svart eller alu-färgat lock beställes separat
Pop-Up Magic för installation i konferensbord, mötesbord mm
Ett tryck på locket och PopUp Magic kommer ljudlöst upp ur bordet
Kan skjutas in med stickpropp ansluten.
Färdigkopplad med 2m anslutningskabel.
Svart eller alu-färgat lock beställes separat
Håltagning 114 mm
Diameter 123 mm
Djup 377 mm
Max bordstjocklek 80mm
Anslutning 3x2,5 mm, 2 m
Natureloxerad aluminium, halogenfri plast
|
| Grundinfo | |
|---|---|
| E-nr | 1170687 |
| Art-nr | KTLE205 4XEL 2XCAT6 |
| Varumärke | ELIT |
| Specifikation | |
|---|---|
| Modell/Utförande | Inbyggd/Infälld |
| Utdragbar | Ja |
| Form | Rund |
| Material | Aluminium |
| Färg | Silver |
| Höjd | 310 mm |
| Inbyggnadsdjup | 422 mm |
| Diameter | 123 mm |
| Antal uttag jordat CEE 7/3 (Typ F) | 4 |
| Antal uttag CAT 6 | 2 |