
Uttag TV uttag vit
TV uttag 45mm vit inkl uttag
TV uttag 45mm vit inkl uttag
|
| Grundinfo | |
|---|---|
| E-nr | 1170691 |
| Art-nr | K120A/9 |
| Varumärke | ELIT |
| Specifikation | |
|---|---|
| Modell/Utförande | Slututtag |
| Monteringsmetod | Infällt montage |
| Skydd/Kåpa | Övrigt |
| Antal uttag | 1 |
| Typ av fastsättning | Snäppmontering |
| Färg | Vit |
| RAL-nummer (liknande) | 9003 |
| Material | Plast |
| Materialkvalitet | Termoplast |
| Halogenfri | Ja |
| Kapslingsklass (IP) | IP20 |
| Enhetens bredd | 45 mm |
| Enhetens höjd | 45 mm |