
M box Line 3el Kabeltunnel
Bordsbox Line med 3st 230V uttag och en kabeltunnel
Elegant bordsbox för infällt montage i bordsskivan.
Kabeltunneln används för förvaring och tillgång till nätkablar, VGA kablar etc - de finns alltid tillgängliga - dra upp sladden och anslut till datorn, släpp ner den när du är färdig
|
| Grundinfo | |
|---|---|
| E-nr | 1171477 |
| Art-nr | 85300050 |
| Varumärke | ELIT |
| Tillbehör | |||
|---|---|---|---|
| HDMIkabel 1.4 19-Pin Ha-Ha 2m |
|
||
| Mediainsats Blind svart |
|
||
| Mediainsats Cat6Stp |
|
||
| Mediainsats Cat6Utp |
|
||
| Mediainsats HDMI |
|
||
| Mediainsats USB 2,0 |
|
||
| Patch Rj45-Rj45 C6 Utp 3m |
|
||
| Sladdst Wieland Ho-Ha 0,5m sv |
|
||
| Sladdst Wieland Ho-Ha 1m sv |
|
||
| Sladdst Wieland Ho-Ha 2m sv |
|
||
| Sladdst Wieland Ho-Ha 3m sv |
|
||
| Sladdst Wieland-Schuko 1m sv |
|
||
| Sladdst Wieland-Schuko 2m sv |
|
||
| Sladdst Wieland-Schuko 3m sv |
|
||
| Sladdst Wieland-Schuko 5m sv |
|
||
| USBkabel 2,0 Typ A Ha-Ha 3m |
|
||
| Specifikation | |
|---|---|
| Modell/Utförande | Inbyggd/Infälld |
| Form | Rektangulär |
| Material | Aluminium |
| Färg | Silver |
| Längd | 274,2 mm |
| Bredd | 84 mm |
| Höjd | 7 mm |
| Inbyggnadsdjup | 60 mm |
| Antal uttag jordat CEE 7/3 (Typ F) | 3 |
| Antal tomma modulplatser | 1 |















