
Golvpost Sockel 4x85
Sockel för golvpost. Knock-outs för golvlist 85x18mm
Mycket robust utförande som tål att sparkas på, t ex under ett konferensbord.
Kan monteras fristående med anslutning underifrån eller med anslutning via golvkanal.
|
| Grundinfo | |
|---|---|
| E-nr | 1170637 |
| Art-nr | 84050812 |
| Varumärke | ELIT |
| Specifikation | |
|---|---|
| Modell/Utförande | Vertikal |
| Färg | Stål |
| Lämplig för våtrengöring | Nej |
| Material | Stål |
| Ytskydd | Övrigt |
| Längd | 140 mm |
| Bredd | 140 mm |
| Höjd | 30 mm |