
Blindlock 1/2-fack S500 mgrå
Blindlock 50x50mm, täcker ett halvt fack i golv o väggboxar S500. För tommoduler, ger plats för framtida behov
Blindlock 50x50mm, täcker ett halvt fack i golv o väggboxar S500
|
| Grundinfo | |
|---|---|
| E-nr | 1172441 |
| Art-nr | 50010800-038 |
| Varumärke | ELIT |
| Specifikation | |
|---|---|
| Sammansättning | Heltäckande lock |
| Användning | Blindlock |
| Stödring | Nej |
| Med gångjärnslock | Nej |
| Monteringsmetod | Infällt montage |
| Material | Plast |
| Materialkvalitet | Termoplast |
| Halogenfri | Ja |
| Anti-bakteriell | Nej |
| Ytskydd | Obehandlad |
| Typ av yta | Matt |
| Färg | Antracit |
| RAL-nummer (liknande) | 7021 |
| Transparent | Nej |
| Typ av fastsättning | Snäpp |
| Antal moduler (modulsystem) | 1 |
| Med bussningar/kopplingar | Nej |
| Lämplig för kapslingsklass (IP) | IP44 |
| Enhetens bredd | 50 mm |
| Enhetens höjd | 50 mm |
| Enhetens djup | 10 mm |