
USB ladd Qikfit TUF 25W vit
USB laddare Dubbel 25W Typ A och C, vit
Qikfit TUF kan ge upp till 25W laddning via USB Typ C-port och Typ A-port till mobiler, paddor etc.
Qikfit TUF har en industristandard GST18 hane strömkontakt för direkt anslutning till en GST18 nätsladd eller ansluten till en OE QikFit eluttagsmodul.
|
| Grundinfo | |
|---|---|
| E-nr | 1178448 |
| Art-nr | 4251156 |
| Varumärke | ELIT |
| Specifikation | |
|---|---|
| Modell/Utförande | Uttag (hona) |
| Driftspänning | 100 - 240 V |
| Frekvensområde | 50 - 60 Hz |
| Max. utström | 5000 mA |
| Utspänning | 5 - 5 V |
| Typ anslutning | Övrigt |
| Monteringsmetod | Infällt montage |
| Färg | Vit |
| Enhetens bredd | 47 mm |
| Enhetens höjd | 80 mm |
| Enhetens djup | 24 mm |
| Minsta djup på infälld installationsdosa | 19 mm |