Minikanal plast 20x50mm 2m
Minikanal 20x50mm plast 2m, 1 fack
Minikanal 20x50mm plast 2m, 1 fack
|
| Grundinfo | |
|---|---|
| E-nr | 1172402 |
| Art-nr | TM12031/9 |
| Varumärke | ELIT |
| Specifikation | |
|---|---|
| Höjd | 20 mm |
| Bredd | 50 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Material | Plast |
| Materialkvalitet | Övrigt |
| Halogenfri | Nej |
| Ytskydd | Obehandlad |
| Lämplig för att bibehålla elektrisk funktionalitet (Circuit integrity) vid brand | Ja |
| Färg | Vit |
| RAL-nummer | 9003 |
| Antal fasta mellanväggar | 0 |
| Antal plug-in mellanväggar | 0 |
| Typ av fastsättning | Övrigt |
| Utförande lock/kåpa | Lös |
| Med kabelfixeringsclip | Nej |
| Skyddsfilm | Nej |
| Med kanalförbindning | Ja |
| Leverans på rulle | Nej |
| Förpräglad | Nej |