Uttag TV Sat vit skruvansl
TV-SAT uttag skruvanslutning, vit
TV-SAT uttag skruvanslutning, vit, 45x45mm
|
| Grundinfo | |
|---|---|
| E-nr | 1172598 |
| Art-nr | K130A |
| Varumärke | ELIT |
| Specifikation | |
|---|---|
| Modell/Utförande | TWIN-änduttag |
| Monteringsmetod | Infällt montage |
| Färg | Vit |
| RAL-nummer (liknande) | 9003 |
| Material | Plast |
| Materialkvalitet | Termoplast |
| Halogenfri | Ja |
| Kapslingsklass (IP) | IP20 |
| Enhetens bredd | 45 mm |
| Enhetens höjd | 45 mm |