Ingjutningsbox S500 std 2 fack
Ingjutningsbox till standard golvbox med 2 fack.
Ingjutningsbox till standard golvbox.
Förberedd för VP och flexrör på alla sidor.
Justerbart djup 80-110(130)
|
| Grundinfo | |
|---|---|
| E-nr | 1170505 |
| Art-nr | G22 |
| Varumärke | ELIT |
| Dokument | |
|---|---|
| Monteringsanvisning | |
| Drift-/Skötselanvisning | |
| Byggvarudeklaration | |
| Ritning | |
| Produktblad | |
| Tillbehör | |||
|---|---|---|---|
| Golvbox S500 ingjutning 2 fack |
|
||
| Specifikation | |
|---|---|
| Utförande lock/kåpa | Rektangulär |
| Lämplig för undergolvskanal försänkt (stängd) | Ja |
| Lämplig för undergolvskanal golvnivå (stängd) | Ja |
| Kanalhöjd från/till | 20 - 40 mm |
| Kanalbredd från/till | 100 - 130 mm |
| Inställningsområde | 80 - 110 mm |
| Material sidovägg | Plast |
| Frånkopplingsmöjlighet överdel från underdel | Ja |
| Bottenplatta | Ja |
