Väggkanal 2 fack L=2m
Väggkanal i 2 fack för anslutning till golvlist 85x18 och 130x18
Väggkanal i 2 fack för anslutning till golvlist 85x18 och 130x18. Använd övergång 1170566 eller 1170568 till resp golvlist
|
| Grundinfo | |
|---|---|
| E-nr | 1171784 |
| Art-nr | 84050833 |
| Varumärke | ELIT |
| Specifikation | |
|---|---|
| Bredd | 65 mm |
| Djup | 20 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Antal täcklock | 1 |
| Lock medföljer | Ja |
| Bredd täcklock 1 | 65 mm |
| Symmetrisk | Ja |
| Rektangulär byggform | Ja |
| Material | Aluminium |
| Halogenfri | Ja |
| Anti-bakteriell | Nej |
| Ytskydd | Anodiserad/Eloxerad |
| Konstruktion bakvägg (insida) | Utan profilering |
| Skyddsfilm | Ja |
| Med kanalförbindning | Ja |
| Perforering i botten | Nej |
| Monteringssätt för lock | Innanför liggande |
| Med kabelfixeringsclip | Nej |