USB ladd QikFit TUF A&C 30W v
Dubbel USB laddare QikFit TUF A&C 5A 30W QF15 Vit
Qikfit TUF kan ge upp till 30W laddning via USB Typ C-port och Typ A-port till mobiler, paddor etc.
Qikfit TUF har en industristandard GST18 hane strömkontakt för direkt anslutning till en GST18 nätsladd eller ansluten till en OE QikFit eluttagsmodul.
|
| Grundinfo | |
|---|---|
| E-nr | 1178953 |
| Art-nr | 4322334 |
| Varumärke | ELIT |
| Specifikation | |
|---|---|
| Modell/Utförande | Uttag (hona) |
| Antal uttag USB-A | 1 |
| Antal uttag USB-C | 1 |
| Max. utström | 5000 mA |
| Monteringsmetod | Infällt montage |
| Färg | Vit |
| Enhetens bredd | 47 mm |
| Enhetens höjd | 80 mm |
| Enhetens djup | 24 mm |