JFB-Block 25A/30ma 2-Pol grå
Smartis JFB-block 25A/30mA 2-pol. typA Grå RAL7037
Smartis är ett system av dubbelisolerade uttag, strömställare, jordfelsbrytare och USB-laddare som kan klickas ihop till önskat utförande.
|
| Grundinfo | |
|---|---|
| E-nr | 1178291 |
| Art-nr | 120220-02 |
| Varumärke | ELIT |
| Specifikation | |
|---|---|
| Antal poler | 2 |
| Märkspänning | 240 V |
| Märkström | 40 A |
| Nominell felström | 0,03 A |
| Monteringsmetod | Inbyggd/Infälld |
| Läckströmstyp | A |
| Kapslingsklass (IP) | IP44 |
| Inbyggnadsdjup | 45 mm |