Popup Magic 3el, 1USB, 2Cat6
Färdigkopplad med 3 el, 1 USB laddare, 2 cat6UTP, 2m anslutningskabel. Svart eller alu-färgat lock beställes separat
En inbyggd gasfjäder ger PopUp Magic en ljudlös, mjuk och exklusiv resning som inte lämnar någon oberörd…
ELIT PopUp Magic är tillverkad i natureloxerad aluminium samt halogenfri plast.
Locket beställs separat i svart eller aluminium färg med en mjuk gummiring i kontrastfärg.
Gummiringen gör att PopUp Magic kan sänkas ned och alla sladdar försvinner ned i bordet.
Mycket enkel montering med kraftig kontramutter.
Håltagning 114 mm
Diameter 123 mm
Djup 377 mm
Max bordstjocklek 80mm
Anslutning 3x2,5 mm, 2 m
Natureloxerad alu, halogenfri plast
|
| Grundinfo | |
|---|---|
| E-nr | 1176554 |
| Art-nr | 1176548A |
| Varumärke | ELIT |
| Dokument | |
|---|---|
| Monteringsanvisning | |
| Specifikation | |
|---|---|
| Modell/Utförande | Inbyggd/Infälld |
| Utdragbar | Ja |
| Form | Rund |
| Material | Aluminium |
| Färg | Svart |
| Höjd | 310 mm |
| Inbyggnadsdjup | 422 mm |
| Diameter | 123 mm |
| Antal uttag jordat CEE 7/3 (Typ F) | 3 |
| Antal uttag USB | 2 |
| Antal uttag CAT 6 | 2 |