Pers bryt 16A/10ma Omniaplus
Personskyddsbrytare 16A/10mA för Omniaplus
Personskyddsbrytare 16A/10mA för Omniaplus.
|
| Grundinfo | |
|---|---|
| E-nr | 2169778 |
| Art-nr | 101.6341 |
| Varumärke | ELIT |
| Specifikation | |
|---|---|
| Antal poler (totalt) | 2 |
| Märkspänning | 240 V |
| Märkström | 16 A |
| Nominell felström | 0,01 A |
| Överspänningsströmkapacitet | 3 kA |
| Infällt montage | Ja |
| Kapslingsklass (IP) | IP44 |